Ford Mondeo je dynamický, komfortní a bezpečný vůz, který je velmi oblíbený má výborně zpracovaný interiér, který nabízí velký prostor cestujícím. Vůz se nabízí v těchto variantách: Ford Mondeo Sedan, Ford Mondeo Kombi. Ford Mondeo nabízí 8 druhu výbav (Core, Trend, ECOnetic, Ghia, Ghia X, Titanium, Titanium X, Titanium S). Motory u Fordu Mondeo jsou velmi kultivovaný a mají nízkou spotřebu. Ford nabízí 5 benzínových motorů, 3 naftové motory se systémem common-rail.

Ford Mondeo rozměry: délka 4844 mm, šířka 2078 mm, výška 1500mm.

FORD MONDEO – Skutečná krása se skrývá uvnitř
Stylový, dynamicky sportovní profil nového Fordu Mondeo naznačuje, že vůz byl zdokonalen v mnoha ohledech. Již při prvním usednutí za volant si povšimnete vyšší úrovně komfortu, pečlivého zpracování detailů a široké škály moderních technologií. Méně viditelné, ale stejně tak významné jsou nové hospodárné motory s nižšími emisemi CO2, které společně s vyspělým novým designem a důmyslnými technologiemi přispívají k podmanivějšímu zážitku z jízdy novým Fordem Mondeo.
Interiér nového Mondea
Pečlivě propracovaný interiér se pyšní středovou konzolou s elegantními křivkami a vyšší úrovní použitých materiálů na potazích sedadel i dekoračních prvcích. Skvostně integrované detaily udělují celku dojem harmonické soudržnosti, zatímco LED osvětlení podtrhuje moderní atmosféru interiéru. To vše je korunováno nejmodernějšími audio a navigačními systémy dle vašeho výběru
Udělejte dobrý dojem
Přesvědčte se, že nové Mondeo je výjimečně perfektně vyvážené a působí ještě sportovnějším dojmem. Kromě svých osvědčených předností přichází i s novou dávkou stylu, přitažlivosti a noblesy.