Ford představil vůz, který se řadí do skupiny SUV, Kuga vypadá velmi dynamicky a sportovně.Tento vůz nabízí pohon všech kol AWDpracuje podobně jako systém Haldex. S vozem můžete jezdit lehčím terénem. Ford Kuga má velmi dobré jízdní vlastnosti na silnici, s dobrou spotřebou paliva. Ford Kuga se nabízí ve dvou výbavách: Trend, Titanium. Ford Kuga si můžete pořídit s naftovým nebo benzínovým motorem.

Ford Kuga rozměry: délka 4443 mm, šířka 2128 mm, výška 1710 mm.

FORD KUGA – vůz nových tvarů
Každá plocha i každý sebemenší detail Fordu Kuga prošly pečlivým zpracováním. Výsledkem je skvělý automobil, který svým originálním designem a skvělými jízdními vlastnostmi vyniká nad ostatními vozy kategorie SUV. Díky inteligentnímu pohonu všech kol (AWD) se pohodlně dostanete i tam, kde cesty končí. Automatický přenos výkonu na kola s nejlepší trakcí zajistí, že budete mít váš vůz vždy pod kontrolou. Výrazný moderní exteriér je doplněn sofistikovaným a prostorným interiérem, ve kterém najdete všechny potřebné technické novinky.
Design interiéru
Interiér vozu Kuga byl promyšlen a navržen stejně pečlivě jako exteriér. Naleznete v něm řadu funkcí, které vám zpříjemní cestování.
Design exteriéru
Každý prvek vnějšího designu vozu Kuga byl pečlivě promyšlen a navržen tak, aby nad tradičními vozidly SUV vynikl výrazný a sportovní tvar vozu.