Zvenku malý, ale uvnitř prostorný Fiat Panda je připraven zdolat všechny překážky, které během dne potkáte. Nabízí nekonečný prostor a promyšlené, komfortní ovládání. Je mnohoúčelový a spolehlivý, v tom jsou všichni zajedno; mladí, rodiny, i ti věčně mladí… Fiat Panda je připraven stát se Vaším každodenním pomocníkem!

Posilovač řízení Dualdrive™
Elektrický posilovač řízení Dualdrive™ nabízí dva režimy řízení, které lze snadno nastavit tlačítkem na palubní desce: režim “Normal” zdůrazní reakci řízení, režim “City” je ideální při parkování a manévrování v omezeném prostoru. Malý, ale unvitř prostorný Fiat Panda tak snadno zaparkujete tam, kde si budete přát.

Řazení na palubní desce
Joysticková řadicí páka na palubní desce Vám padne přímo do ruky a zajistí tak přirozenou polohu těla při jízdě. Fiat Panda se Vám přizpůsobí…

Exteriér
Nová mřížka chladiče v barvě karosérie dodala Fiatu Panda nádech elegance a tak má jedinečný Fiat Panda kompaktní vzhled přídě, kde čelní sklo plynule přechází v kapotu motoru až k sání vzduchu, jež je chráněno robustním nárazníkem. Elegantně ubíhající boční křivky jako u sedanu, definované proskleným obloukem, jsou zakončeny třetím brzdovým světlem v nezaměnitelném stylu. Z rozlehlé zádi vystupují podlouhlé, svisle postavené zadní skupiny světel podtrhující prostornost a praktičnost vozu Fiat Panda. Mezi stylovými detaily vynikají dva velké pochromované přední světlomety, výrazně vyklenuté podběhy kol i obloukový tvar zadního okna, kterým je podtrženadynamičnost a tuhost karoserie Fiatu Panda. Vypouklý tvar zadního okna zvýrazňuje svěží a živý charakter vozu.
Panda nabízí 8 metalických barev a 6 pastelových.

Interiér
Fiat Panda nabízí prostorný, prosvětlený a originální interiér, s bohatým výběrem čalounění potahů v pestrých barvách. Použité materiály jsou navíc velmi příjemné na dotek. Mezi detaily v interiéru vyniká palubní deska se středovým panelem připomínajícím totem, se snadno dostupnými ovladači, ergonomicky umístěnou řadicí pákou, dveřními panely s praktickými odkládacími kapsami. Nyní se Fiat Panda pyšní novou grafikou budíků. Vysoký posez zaručuje vynikající výhled z vozidla těm nejmenším a současně usnadňuje nastupování a vystupování těm starším.

3 wishes coupon