TT je sportovní vůz se zajímavým a líbivím vzhledem, který spojuje čistotu tvaru s progresivní technikou a maximální radostí z jízdy. Audi TT si našlo svojí klientelu, u který je velmi oblíbeno. Audi TT je standardně dobře vybaveno nabízí širokou příplatkovou výbavu. Do Audi se dávají dva benzínové motory 2.0 T FSI a V6 3.2. Dělá se v provedení Audi TT Coupé a Audi TT Roadster.

Je to kultovní auto, ikona – od svého debutu na podzim roku 1998 se rychlostí hurikánu Audi TT zmocnilo segmentu sportovních kupé a dodalo profilu značky nové rysy. Nové TT Coupé ztělesňuje ryzí dynamiku – v designu, výkonech motorů a performanci.

První generace TT je milníkem a automobilového designu. Její vedení linií sledovalo ryzí geometrii, v čistotě a striktnosti, které odkazovaly na styl Bauhausu z období kolem roku 1920. Centrálními motivy byly kruh a oblouk linie střechy, přední části a zádi. Tato nadčasová architektura zajistila Audi TT maximální rozpoznatelnost; zároveň dodala rozhodující impulzy vývoji celé značky. Tento genetický kód si značka Audi ponechala a dále stylově rozvíjela. U nového TT geometrické tvary plynule splývají. Úzká a nízká prosklená kabina je podepřena úzkými sloupky a širokými, silnými rameny. Plechové tělo pod ní působí kompaktně, suverénně a silně. Konvexní a konkávní vyklenutí ploch dodává charakter vpřed se deroucí sportovní siluety.