Nabízené motorizace:

2.0 TFSI quattro 195kW

Pohotovostní hmotnost vozidla s 90% naplněním nádrže, bez řidiče (75 kg), zjištěno podle směrnice ES 92/21/EHS. Hmotnost a hodnota odporu vzduchu se mohou zvýšit zvláštní výbavou vozidla, stejně se pak sníží užitečná hmotnost, popř. nejvyšší rychlost.

S rostoucí nadmořskou výškou klesá výkon motoru. Od nadmořské výšky 1000 metrů a na každých 1000 metrů to znamená snížení zátěže o 10% (přípustná hmotnost přívěsu + přípustná hmotnost tažného vozu). Hodnota hmotnosti přívěsu platí pro továrně montované tažné zařízení. Při používání vozidla s tažným zařízením pro podnikatelské účely potřebujete za určitých předpokladů kontrolní zařízení ES.

Spotřeba paliva a emise CO2 závisejí nejen na efektivním využití paliva vozidlem, ale jsou ovlivněny i jízdním chováním a jinými netechnickými faktory. CO2 je nejvýznamnějším skleníkovým plynem způsobujícím oteplování Země.

Uvedené hodnoty spotřeb a emisí byly zjištěny podle předepsaného způsobu měření. Údaje se nevztahují ke konkrétnímu vozidlu a nejsou součástí nabídky, ale slouží pouze k porovnání různých vozidel.