Audi RS 6 je ultimativně zaměřený na business i sport: flexibilní v každodenním provozu, suverénní na všech trasách. K tomuto jedinečnému spojení výrazně sportovního charakteru a praktické variability přispívají prvky sériové i zvláštní výbavy.

Některé prvky základní výbavy:

Sportovní sedadla

Vyhřívaná sportovní sedadla jsou potažena hedvábnou kůží Nappa. Díky svému tvarování nabízejí i při sportovním způsobu jízdy vysoký komfort a velmi dobrou oporu v zatáčkách.

Multifunkční sportovní volant RS v kůži

Multifunkční sportovní volant v kůži s 3ramenným designem je vybaven i pádly pro bleskovou změnu rychlostních stupňů převodovky tiptronic. Tlačítky integrovanými do volantu lze snadno obsluhovat rádio, měnič CD nebo telefon.

BOSE Surround Sound

Surround-effekt na všech místech si v Audi RS 6 vychutnáte se systémem BOSE Surround Sound. Ten za účelem dosažení dokonalého požitku z poslechu hudby kompenzuje hluk, který vzniká za jízdy a který přichází zvenčí.

Karbonové dekorační prvky

Karbonové dekorační prvky vytváří sportovní charakter interiéru.

Některé prvky příplatkové výbavy:

Keramické brzdové kotouče

Keramický brzdový systém nabízí čtyřnásobně dlouhou životnost, vysoký brzdný výkon a vysokou odolnost proti přehřátí.

Audi lane assist

Systém Audi lane assist Vás varuje, že nechtěně opouštíte jízdní pruh: pokud nepoužijete blinkr, ale vůz opouští jízdní pruh, volant krátce, ale znatelně zavibruje.

Sportovní podvozek plus

Sportovní podvozek nabízí tři režimy: comfort, dynamic a sport. Režim volíte pomocí multimediálního rozhraní MMI.

Hliníková litá kola

20″ hliníková litá kola s 5paprskovým designem – volitelně rovněž s titanovou optikou.