Toyota RAV4 je SUV crossover a jako takový vhodný do města i lehčího terénu. Výhody SUV (tedy sportovního užitkového vozidla) jsou ve větším zavazadlovém prostoru, náhonem na všechna čtyři kola a lepší viditelnosti, Toyota RAV4 k tomu všemu nabízí ještě úspornost motoru, srovnatelnou s menšími auty. V roce 2005 byla představena již třetí generace tohoto vozu, opět s naprosto spolehlivým dílenským zpracováním a tou nejmodernější výbavou.

Stejně jako u všech nových Toyot je i u RAV4 nesmírně flexibilní vnitřek, zadní sedadla sklopíte jediným pohybem a vytvoříte tak zavazadlový prostor s úctyhodnými 1752 litry nebo si je můžete podélně posouvat a naklápět, jak se vám zachce.

I když RAV4 už dnes v této třídě evropskému trhu nekraluje, stále je její vysoká spolehlivost devízou, na kterou si vyplatí vsadit.

Lehký jihozápadní vánek, silný vichr z východu – nikdy nevíte, odkud vítr povane. Pro všechny ostatní životní výzvy je tu nový RAV4. Jako průkopník vozů SUV s pohonem všech kol pro jízdu ve městě je RAV4 energický a stylový pomocník vhodný pro libovolné využití – počínaje pláží a konče městem. Prostěvyhovuje Vašemu životnímu stylu.

Stylový a kompaktní tvar vozu RAV4 zajišťuje skvělou ovladatelnost. Pro ještě lepší řízení a dokonalejší jízdní vlastnosti je vůz vybaven inovativním integrovaným systémem Active Drive (IADS). Díky této technologii RAV4 velmi citlivěreaguje, přičemž si zachovává jedinečný jízdní komfort. Není divu, že zážitek začíná v okamžiku nastoupení do vozu.