Land Cruiser je už léta přezdíván „král terénů“ a tomuto označení dělá rozhodně čest. V září 2009 byla na frankfurtském autosalónu představena nová generace tohoto vozu, zachovávající přednosti starých Land Cruiserů a zároveň obohacená o výdobytky moderní technologie.

Toyota staví na stále vyšším luxusu při zachování skvělých terénních vlastností vozidla. Stále se spoléhá na pevný rám, trvalý pohon všech čtyř kol a k dokonalému přehledu řidiče přispívají kamery umístěné vpředu a v zrcátcích.

Land Cruiser V8 se od „obyčejného“ Land Cruiseru liší zejména motorem a velikostí, o pohon se stará naftový osmiválec a na délku měří V8 téměř pět metrů. Jde skutečně o robustní, luxusní a silný vůz, který si poradí v každém terénu.

Silnější, bezpečnější, pohodlnější, elegantnější a spolehlivější než kdy dříve – nejzdatnější vůz s pohonem všech kol, který je k dispozici. Land Cruiser V8, jehož historie se začala psát již v roce 1951, je pro Toyotu zcela výjimečným vozem. Poslední evoluce tohoto legendárního krále všech cest spojuje původní sílu a mimořádnou funkčnost s komfortem luxusního vozu.

Nový styl podtrhuje skutečně moderní pojetí nejnovějšího Land Cruiseru V8.Ať se vydáte kamkoli, počínaje vyprahlou divočinou a konče důležitou schůzkou, Land Cruiser V8 Vám vždy zajistí potřebný respekt.