Je prostorný pro Vaši rodinu a společné výlety do přírody, za kulturou nebo k přátelům. Je sportovní pro aktivní trávení Vašeho volného času. Je stylový pro Vaše cesty po městě a za zábavou. Je silný, aby přepravil vše, co potřebujete. Je dynamický pro Váš jedinečný zážitek z jízdy.

Exteriér

Nový design předního nárazníku a mlhových světlometů, výraznější maska chladiče, elipsoidní tvar a přepracovaná optika předních světlometů dodávají vozu Roomster na robustnosti a stabilitě.

Nové barevné tóny karoserie, atraktivní barevné střechy a bohatší program kol z lehké slitiny dovolují popustit uzdu fantazii a vybrat si vůz, který se stane součástí Vaší osobnosti.

Dynamická linie karoserie si zachovává charakteristické prvky jako např. kliky zadních dveří integrované do sloupků nebo velká, nekonvenčně tvarovaná okna.

Interiér

Zcela nové potahové materiály a vzory umocňují požitek z jízdy ve voze. Inovovaný design přístrojového panelu a ovládacích prvků klimatizace není jen otázkou estetického vnímání, ale přináší i řadu nových funkcí. Pro pohodlné a bezpečné ovládání rádia a telefonu jsou tu nové multifunkční volanty.

Roomster stále exceluje vnitřním prostorem a jeho praktickou variabilitou. Díky systému zadních sedadel VarioFlex vychází vstříc všem Vašim potřebám. Nechybí ani dostatek odkládacích prostor a chytré detaily, protože především na Vašem pohodlí záleží.