Škoda Octavia Combi se už mnoho let těší mezi řidiči mimořádné oblibě. Všechny modelové úpravy byly proto prováděny s ohledem na moderní technologie a přání zákazníků.

Nová Škoda Octavia Combi nabízí nejen všechny výhody předchozí generace, jako jsou kvalita provedení, nadčasový design či objemný zavazadlový prostor, ale přináší i nové designové prvky, technické novinky a vyšší míru bezpečí. Dokáže uspokojit nejrůznější přání a potřeby. Je klasická i moderní. Stále svá, a přece jiná.

Sebevědomý vzhled

Dynamická příď s dominantní maskou a nově tvarovanými světlomety, elegantní linie karoserie i robustní zadní nárazník s odrazkami v integrovaném spoileru dodávají nové Octavii ještě sebevědomější výraz.

Přepracovaný nárazník opticky rozšiřuje přední část vozu a v horních partiích plynule navazuje na nové provedení mřížky vstupního otvoru ke chladiči. Při pohledu zepředu rozhodně zaujmou přední světlomety s nápisem Octavia na ozdobné liště uvnitř.

Nová vnější zpětná zrcátka přinášejí nejen větší účinnou plochu, ale také funkci elektrického sklápění ke karoserii. Zadní sdružené svítilny jsou vybaveny novými kryty, které ovšem po rozsvícení zachovávají pro vozy Škoda typický tvar písmene C.

Paletu barev doplnila dvojice zcela nových metalických odstínů. Modrá Aqua a Zelená Arctic skvěle odráží současné trendy ve světě barev. Vybírat můžete také z široké nabídky zvláštního lakování.

Vyspělé technologie

Nová Octavia Combi rozvíjí všechny výborné vlastnosti svého předchůdce a dává prostor širokému využití vyspělých technologií.

Pokročilé bezpečnostní systémy, ale i nové prvky, materiály, kvalita zpracování i uspořádání prostorného interiéru spolu se skvělými jízdními vlastnostmi umocňují pocit pohodlí a bezpečnosti.

Nová Octavia Combi nyní nabízí zcela nová provedení tří a čtyřramenných volantů, za zmínku rozhodně stojí rovněž autorádia a navigace s mnoha funkcemi. Přístrojový panel s displejem Maxi DOT a bílým podsvícením poskytuje perfektně čitelná data přímo v zorném poli řidiče.

Nová Octavia Combi se může také pochlubit bohatou nabídkou výkonnějších a úspornějších motorů i nabídkou moderních mechanických a automatických převodovek.