Troufalá. Diskrétní. Výjimečná. Elegantní. Jaká má být, je jen na vás. Chcete, aby váš nový vůz ladil s vaším outfitem? K barvě vašich vlasů? K oblíbenému tričku? V pestré nabídce nového SEATu Ibiza SC si vybere každý – a vše je dostupné pro všechny verze. Tak si dejte na čas a pořádně si to rozmyslete. Viděli jste už naši novou barvu Lumina oranžová? A co třeba Limette nebo Galia modrá? V těchto barvách můžete svou novou Ibizu na přání – a vtisknout jí tak část své osobnosti. Že si napřed musíte promluvit se svým poradcem pro výběr barev? Dobrá, dobrá – jak myslíte. Jsme pro – tohle není rozhodnutí, které by se mohlo uspěchat.

Nabídka čalounění pro nový SEAT Ibiza SC je naprosto ve shodě s tím, co naši zákazníci hledají: vysoce kvalitní čalounění dokonale pasuje k jakékoli barvě vozu dle vašeho výběru a je nabízeno jako součást různých designových paketů. Skvělé kombinace látek a povrchových úprav palubní desky dají vaší nové Ibize elegantní vzhled. Naše látky však nejsou jen pastvou pro vaše kritické oko, ale také vábí k pohlazení: jsou totiž úžasně příjemné na dotek. Takže – ať už si vyberete jakkoli, interiér nové Ibizy vás zaručeně svede.

REBEL OD PŘÍRODY

Bojovný a dynamický styl dodá Vašemu vozu SEAT Ibiza SC speciální aerodynamická sada. Ukažte svoji odvahu pomocí  předních a zadních spoilerů a bočních prahových lišt. A Vašeho soutěžního ducha posilte pomocí nerezového sportovního tlumiče výfuku. Vyrazte do ulic a staňte se rebelem. Je čas.

K tomu, abyste zvítězili, nepotřebujete závodit. Stačí si pořídit jedinečná přední  světla, ozdobné prahové lišty či vnitřní výplň masky chladiče a budete se cítit  tak jako vítěz bez toho, aniž byste vůbec začali soutěžit.

Být perfektní je samozřejmostí pro každé kolo z lehkých slitin. Pouze 17“ kola, v nichž se snoubí nejlepší technologie a moderní design, skvěle sedí na silnici  a dají Vám možnost do detailů si vychutnat každou zatáčku.