Reference

Základní výbava vás prostě ohromí. Patří do ní například poslední generace ABS, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant, čtecí světlo a centrální zamykání s dálkovým ovládáním, posilovač řízení, automatické rozsvěcení světel nebo elektrické ovládání oken předních dveří.

Ale to není všechno. SEAT Ibiza Reference vám nabízí pestrou paletu doplňkového vybavení, jako je například asistent rozjezdu do kopce (Hill Hold Assist) s elektronickým stabilizačním systémem ESP.

Style

Technologie, které vám přináší verze SEAT Ibiza Style, jsou naší odpovědí na vysoký standard vašich požadavků. Tempomat, funkce Coming Home, mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel a palubní počítač – to vše je součástí základní výbavy. A pokud budete chtít víc, můžete si vybrat třeba integrované Bluetooth handsfree nebo pestrou paletu bezpečnostních a komfortních prvků.

A estéti mohou obdivovat chromované dvojité přední světlomety, kliky dveří a vnější zpětná zrcátka v barvě vozu.

Economotice

Již s první generací modelu SEAT Alhambra Ecomotive jsme úspěšně prokázali, že i velký vůz může mít jen malý vliv na životní prostředí. Nová Alhambra Ecomotive nyní posouvá tento úspěch o další krok dál a stanovuje jasné měřítko pro ekologické vlastnosti vozidel této třídy.

SEAT Alhambra E-Ecomotive je MPV, které úspěšně vyvažuje požadavky rodinného života s potřebami životního prostředí. Motor 2.0 TDI CR 103 kW (140 k) s přímým vstřikováním common rail se může pochlubit velkou dynamikou a zároveň hodnotou emisí CO2 jen 143 g/km, díky níž se tento model řadí mezi nejčistější vozy ve své třídě.

K tomu je nutné připočíst skutečnost, že všechny motory TDI CR pro modely Alhambra jsou vybaveny katalyzátorem SCR (Selective Catalytic Reduction), což znamená že produkují výrazně nižší emise oxidu dusíku.

Další dobrou zprávou je průměrná spotřeba nového modelu Alhambra E-Ecomotive, a to pouhých 5,5 litru na 100 km, což znamená, že Vaše ohleduplnost k životnímu prostředí se zároveň pozitivně odrazí i na stavu Vašich financí.

Ale to není jediný zdroj čistého vzduchu. Všechny vozy Alhambra E-Ecomotive a Ecomotive mají výrazně sníženou spotřebu paliva díky systému Start/Stop a rekuperaci kinetické energie, které výrazně snižují emise CO2 a spotřebu paliva.