Peugeot 207 je nejprodávanější malý vůz v celé Evropě za rok 2007 a navazuje tak na úspěchy svého předchůdce, modelu peugeot 206, peugeot 205 které se také velmi dobře prodávaly. Peugeot již vyrobil více než jeden milion kusů modelu 207. Na trhu je tento vůz od jara roku 2006.

Peugeot 207 je k dispozici v několika provedeních: 3 a 5ti dvéřový hatchback, Peugeot 207 SW, Peugeot RC, Peugeot CC, Peugeot 207 XA. Dvěstěsedmička má masku která je pro peugeot typická „žraločí tlama“ .Peugeot nabízí dostatečný výběrzážehových i vznětových motorů. Především pak dieslové motory HDi, jsou vyhlášené svými jízdními vlastnostmi a nízkou spotřebou.

Peugeot 207 díky svým malým rozměrům je ideální auto do města. S jeho pohodlím a bezpečností můžete se vydat i na středně dlouhé cesty.

Nový Peugeot 207 upoutá svým masivním nárazníkem, který ohraničuje otvor sání, odsouvá do stran okrouhlé přední mlhové světlomety* v aerodynamických pouzdrech a celkově opticky rozšiřuje vůz a nově mu dodává velmi expresivní vzhled.

Významnou novinkou zadní části vozu 207 jsou nová moderní červenobílá světla s led technologií*, se kterými se v této kategorii vozů setkáme jen zřídka.

 

Palubní deska elegantních tvarů navazuje na předsazené panoramatické  čelní sklo a má moderní zrnitý povrch příjemný na pohled i na dotyk. Nový Peugeot 207 mění nabídku čalounění a dekorativních prvků, modernizuje středový panel s ovládáním klimatizace, nabízí novou výbavu a posiluje tak svůj reprezentativní a osobitý charakter.

Sdružený přístroj s okrouhlými ukazateli je inspirován světem motocyklů.