Víte, co budete dělat zítra nebo příští týden? Možná pomůžete přátelům se stěhováním nebo jenom povezete děti do školy? Nebo to snad bude sportovní víkend mimo domov? Opel Combo si poradí se vším. Široké posuvné dveře usnadní nástup pro dospělé, sklopná zadní sedadla v poměru 60/40, velká okna a vzdušný interiér Opelu Combo si zase oblíbí děti. Kde jsou děti, tam je také sport a koníčky, a to všechno cestuje s nimi. Bez problému. V Opelu Combo je místo pro všechno.

Objem nákladu a prostor pro rodinu

Rodina, přátelé – a dokonce i jejich přátelé – si zamilují lehkost, s jakou Opel Combo spolkne vše, co potřebujete pro úžasný den mimo domov. A s maximálním užitečným zatížením 665 kg a maximálním objemem nákladu 3050 l mají i malá podnikání dost místa na to, aby se mohla rozrůstat.

Praktičnost

Opel Combo má více než dostatek zavazadlového a úložného prostoru, aby se v něm uspořádala rodina nebo malé podnikání. Kapsy ve dveřích pojmou 1,5 litrové nápojové lahve, do přihrádky na hlavou se vejdou dokumenty a jiné maličkosti, a spolujezdci vzadu ocení sklopitelné stolečky na předních sedadlech. Velká výška při otevření a nízký nákladový práh – pouze 550 mm – zaručují, že nakládání a vykládání bude velmi jednoduché.

Vynikající vlastnosti stability při jízdě a jízdní vlastnosti

Vylepšený podvozek doplňuje systém pérování pro dynamickou bezpečnost (DSA) pro zvýšení stability Opelu Combo při jízdě.