Motory ECOTEC® s pokrokovou technologií Opel jsou navrženy tak, aby byly vnímavé a zodpovědné zároveň – spojují vysoký točivý moment pro výkonnost a samozřejmou sílu s vylepšenou úsporou paliva a nízkými úrovněmi emisí.

Výkonné motory

1.4 TWINPORT ECOTEC® 66 kW (90 koní) využívá jedinečnou technologii Opelu TWINPORT s variabilní kontrolou sání a přináší tak jasné výhody u spotřeby i emisí bez jakékoliv ztráty u výkonu. Standardem je pětirychlostní převodovka. Motor lze dodatečně vybavit přípravkem pro instalaci zkapalněného plynu (LPG)

1.3 CDTI ECOTEC® 55 kW (75 koní) a 1.7 CDTI ECOTEC® 74 kW (100 koní) turbodieselové motory se systémem “common rail” splňují nejvyšší očekávání pro výkon, klidný běh motoru i výkonnost. 1.3 CDTI ECOTEC® například nabízí dojezd na zhruba 1000 km s jedinou nádrží paliva. Bezúdržbový dieselový filtr pevných částic (DPF), standardní pro motory 1.3 CDTI, snižuje emise pevných částic o více než 90%. Pro zvýšení komfortu a další redukci spotřeby paliva je správnou volbou doplňková převodovka Easytronic®, která spojuje výhody ruční převodovky s jednoduchostí automatické převodovky.

ecoFLEX

Technologie “monovalentplus” u Opel Combo ecoFLEXu spojuje maximální výkonnost a nízkou spotřebu paliva. Motor 1.6 CNG 69 kW (94 koní) využívá stlačený zemní plyn pro mimořádně nízké provozní náklady a ještě čištější emise – produkuje o 25 gramů CO2 méně na kilometr než odpovídající benzínový motor a vůbec žádné pevné částice. CNG technologie Opel Combo ecoFLEXu se vyznačuje nejvyššími bezpečnostními standardy a jednoduchým provozem.

Dlouhé intervaly servisních prohlídek

Opel Combo se může pyšnit dlouhými intervaly hlavních servisních prohlídek, až do 60 000 km/2 roky pro všechny typy motorů a intervaly pro prozatímní prohlídky s 30 000 km/1 rok.

Antikorozní záruka na 12 let

Vaše vozidlo je pokryto 24-měsíční zárukou na nové vozy bez omezení ujetých kilometrů a zárukou na neproděravění, která platí po dobu12 let.