Automobil se vyznačuje sportovním moderním vzhledem. Hyundai i30 má dobré dílenské zpracování, nabízí pohodlné svezení. Hyundaise nabízí buď jako hatchback i30 nebo kombi i30cw. U Hyundai i30 můžete vybrat ze tří benzínových a tří naftových motorů.Hyundai i30 můžete pořídit ve čtyřech výbavách (Classic, Comfort, Style, Premium).

Hyundai i30 rozměry: délka 4245 mm, šířka 1775 mm, výška 1480 mm.

Přirozená evoluce designu

S novým vozem Hyundai i30 přichází nová doba automobilů. Ztělesňuje vrcholnou koncentraci a je inspirací těm, kteří mají vlastní styl a vyžadují vysokou úroveň pohodlí a kvality. Dokonalá kombinace sportovního a dynamického charakteru, obohacenoho řadou praktických prvků, je tím, na co se v novém Hyundai i30 můžete vždy spolehnout.

Sportovně laděná čelní maska upoutá na první pohled a přesně reflektuje nový charakter vozů Hyundai. Elegantní a jasně definovaný tvar je výsledkem jednotného a perfektního designu – souhrn detailů vytváří dokonale harmonický celek.

Exteriér

Nový Hyundai i30 je předzvěstí nové doby: nový tvar karosérie, nový image a také nové jméno. Nový Hyndai i30 je typickým vozem celé Evropy. Konzervativní tvary s vysokými nároky na zpracování karosérie. Velký vnitřní prostor, variabilita interiéru. Široký výběr motorů a vynikající jízdní vlastnosti.

Interiér

V novém Hyundai i30 najdete prostor pro vše, co vás právě napadne. Tvarovaná sedadla s bočním vedením, výškově i podélně nastavitelný volant se snadno dosažitelnými ovládacími prvky i výborná dostupnost dalších funkčních prvků je jasným signálem, že řízení nového Hyundai i30 je čistou radostí.