Ford S-Max vypadá velmi sportovně, je to univerzální automobil který nabízí dostatek prostoru. S Fordem není problém převážet rozměrné předměty, jezdit na rodinné výlety. Ford S-Max nabízí posuvnou podlahu pro zavazadla. Ford S-Max motory: v nabídce jsou 3 benzínové a 3 naftové motory. Výbava u Fordu S-Max je nabízena v těchto provedení: Trend, Titanium, Titanium S.

Ford S-Max rozměry: délka 4768 mm, šířka 2154 mm, výška 1658 mm.

Ford S-MAX se vyvinul. A dává to na sobě znát. Nový S-MAX – flexibilní vůz pro sportovní aktivity (SAV) v pětimístné či sedmimístné verzi – je exkluzivní kombinací prémiového sportovního vzhledu, dokonalých jízdních vlastností a excelentní funkčnosti. Objevte celou modelovou řadu S-MAX až po vrcholný model Titanium S.
Nový S-MAX umožňuje žít bez kompromisů.
Design interiéru – prostorný a stylový
Nasedněte do Fordu S-MAX, a okamžitě si povšimnete, jak jeho moderní interiér kombinuje styl, všestrannost a komfort. S flexibilním uspořádáním sedadel pro pět či sedm cestujících S-MAX nabízí maximální využití prostoru a nejlepší technologie ve své třídě pro aktivní životní styl. Ať už se jedná o precizní dílenské zpracování, barvy, stylové čalounění nebo kontrastní švy, výsledek je vždy stejný – elegantní a příjemně praktický
Design exteriéru – rafinovaný a odvážný exteriér nového Fordu S-MAX
Dynamický profil Fordu S-MAX, připomínající sportovní kupé, vytváří dojem energie v pohybu, zatímco vynikající funkčnost tohoto vozu poskytuje vám i vaší rodině volnost pohybu. 

Touha po dokonalosti bývá návyková. Vyžaduje pozornost věnovanou i tomu nejmenšímu detailu. Poznáte ji–na nově tvarované kapotě či na masce lakované hlubokým černým lakem o vysokém lesku; na světlech denního svícení s technologií LED; výrazných koncových svítilnách i na nové panoramatické střeše