Ford Focus má velmi povedený a líbivý design, má vynikající jízdní vlastnosti, dobrou bezpečnostní výbavu. Automobil se nabízí v těchto provedení: Ford Focus 3dv, Ford Focus 5dv, Ford Focus Sedan, Ford Focus Kombi, Ford Focus Coupé-Cabriolet, Ford Focus ST. Automobil nabízí 3 druhy výbavy (Ambiente, Trend, Titanium). Motory Ford Focus v nabídce je 5 benzínových motorů Duratec, nebo můžete vybrat mezi 3 naftovými motory se systémem common-rail.

Ford Focus rozměry: délka 4337mm, šířka 2019 mm, výška 1500 mm.

Dynamický FORD FOCUS
Pokud věříte, že cesta je stejně důležitá jako cíl – budete Focus milovat. Neobyčejný vnější design a vylepšené aerodynamické křivky nyní korespondují s proslulou ovladatelností. Inovativní jízdní technologie pomáhají udržet vozidlo na silnici jako přilepené, bez ohledu na to, jak je to náročné. Také si myslíme, že si komfortní prostor pro cestující s jeho intuitivními, ergonomickými ovladači zamilujete tak, že se vám jízda bude zdát vždy příliš krátká.
Design interiéru
Na výrazný styl a dokonalé zpracování vnějších tvarů navazuje také interiér vozidla. Posaďte se, užívejte si pohodlí a vysokou kvalitu zpracování.

 

Vnější design
Stačí jediný pohled – výrazné linie jasně korespondují s dynamickými kvalitami Fordu Focus. Při delším pozorování oceníte pečlivě zpracované detaily a inovativní designové prvky.