Exteriér
Design Fiatu Qubo, vpředu robustní a nápadný, boky s hladkými liniemi, velkoryse a netradičně navržená zadní část. To vše patří k vozidlu, které stojí pevně na zemi a snoubí nevšednost s originalitou.

Vnější rozměry – 3,959 m dlouhý, 1,735 m vysoký a 1,716 m široký. Průměr otáčení menší než 10 m – užijte si spojení designu a skvělých jízních vlastností. Dva faktory, které jsou zásadní pro slalom v městské dopravě a volný pohyb v přírodě.

Maximální viditelnost díky široké přední části, bočním dveřím a velkému přednímu sklu.
Boční skla vykouzlí obrysy šipky, které se proplétají s originálně modelovanými nárazníky a s boční stranou vozidla, která dosahuje vysokých dynamických kvalit.
Mezi hlavní znaky patří velké zadní dveře zavazadlového prostoru v novém designu s truhlovitým vzhledem, stylová přední i zadní světla, plně chráněná proti bočním nárazům a posuvné dveře, které zajišťují snadný přístup do vozidla. Soustředěná pozornost na detaily a aerodynamický výkon, to je výzva designu Qubo. Výsledkem je vynikající součinitel odporu vzduchu 0,31 a optimální poměr CX x čelní plocha (0,828 m2), vyvinuta pro lepší výkon, snížení spotřeby a skvělé akustické vlastnosti.

Qubo: výběr z 11 barev karoserie a 5 typů čalounění

Interiér
Qubo nabízí spoustu místa, zajišťuje maximum komfortu, kde se budete cítit šťastně a bezstarostně.
Vysoký posez řidiče a prosklené plochy prosvětlují prostor a poskytují řidiči dokonalý přehled o dění na silnici.
Jednoduchá a funkční část vpředu vozu umožňuje mít všechny ovládací prvky a nástroje, jako např. řadicí páku, po ruce. Úložný prostor na boku je ideální k úschově notebooku a je zde mnoho dalších prostorných přihrádek, kde můžete uložit vše co potřebujete.

Qubo se s vámi bude radovat ze života, ať vás zavede kamkoliv – na vzdálená místa nebo jen za roh. Jeho vnitřní prostor si můžete, díky sklopným a vyjímatelným zadním sedadlům zorganizovat jak chcete. Se sedadly v normální pozici je prostor v kufru 330 litrů po úroveň krytu zavazadlového prostoru nebo objem 650 litrů po střechu. Odstraněním zadních sedaček zvýšíte objem na 2 500 litrů. Pokud ani to nestačí, můžete sáhnout po praktických řešeních, jako jsou nosiče na surfy a kola, které Vám umožní užít si svých koníčků na plno.

Nastavitelná přední sedadla přispívají k vytvoření pohody na palubě.