Qubo je originalita a všestrannost. Mrštný a prostorný, pro pohodlné řízení ve městě i mimo něj, bezpečný a ohleduplný k životnímu prostředí. Jedenáct barev, čtyři motory, čtyři verze, bezpočet použití.

To je Qubo: volný prostor.

Ekologie
Qubo vám poskytne vzrušení z řízení vozidla, které je mrštné, má nízkou spotřebu a nízké emise CO2.

Pokud si vyberete 1,3 MultiJet 75 k, k dispozici Vám bude pohodlný motor, ideální do města i na delší vzdálenosti, s extrémně nízkými emisemi CO2, pouhých 113 g/kma také skvělými výsledky ve spotřebě paliva: pouze 4,4 litru/100 km (tzn. 1000 km na plnou nádrž). Provozní náklady jsou obvzlášť nízké: první garanční prohlídka po 30 000 km.
1,3 MultiJet 75 k, stejně tak jako ostatní motorizace, splňuje emisní normu Euro 5, což znamená, že se můžete volně pohybovat ve všech dopravních zónách.

Bezpečí
Struktura a vybavení Fiatu Qubo bylo vyvinuto pro maximální bezpečí.

Přední robustní nárazník zabezpečuje skvělou ochranu nejchoulostivějších částí – světlometů, kapoty a chladiče – hlavně při kolizích v nízké rychlosti.
Kabina je nedeformovatelná a chráněna předními a zadními deformačními zónami, které zajišťují plnou absorbci energie při nárazu.
ABS s rozdělovačem brzdné síly, hydraulickým posilovačem řízení a předními kotoučovými brzdami jsou dodávány ve standardu, aby zajistili optimální řídící vlastnosti a bezpečí za každých podmínek.
Přední a boční airbagy, zadní hlavové opěrky a 3-bodové bezpečnostní pásy s omezovači zátěže, inteligentní ochrana pro pasažéry, bez ohledu na jejich stavbu těla, pozici ve které sedí a nastavení sedadla. Pro větší bezpečnost dětí na palubě vozu slouží úchyty na dětské sedačky Isofix. Dveře vozu se automaticky zavírají při rychlosti vyšší než 5 km/hod.

Klidnou mysl proti odcizení auta zajišťuje Dead lock systém, který deaktivuje všechny zámky a tím znemožní auto otevřít zvenku i zevnitř.