Technologie zítřka. Revoluce stylu. Nejpokročilejší a nejekologičtější motory. Bezpečnostní opatření budoucnosti na silnicích dneška, což je potvrzeno ziskem 5 hvězdiček v hodnocení EuroNCAP, tzn. nejvyšší známka pro bezpečí a ochranu pasažérů.

Na přání zákazníka
Aby plně vyhověl různým silničním podmínkám i stylům jízdy, model Punto Evo nabízí širokou řadu motorů a verzí. Verze Active a Dynamic jsou perfektní volbou pro zákazníky hledající spíše elegantní a pohodlné vozidlo, zatímco verze Racing a Sport se spíše hodí pro řidiče upřednostňující dynamičtější, sportovnější jízdu.

Punto Evo můžete ještě více přizpůsobit svým představám díky široké nabídce doplňků.
Nabídka polepů nyní zahrnuje osm nových stylů a široké spektrum barevných schémat. Vybrat si můžete také z celé řady slitinových kol, spoilerů a mini bočnic, díky nimž bude vaše Punto Evo skutečně jedinečné.

Bezpečí
Co se týče bezpečí, Punto Evo nezná ve své kategorii soupeře.
Díky 7 airbagům, mezi kterými je zahrnut i kolenní airbag řidiče (který je standerdem pro všechny verze), vám vaše Punto Evo v případě dopravní nehody poskytne maximální ochranu. Abyste měli vůz naprosto pod kontrolou, Punto Evo je vybaveno dokonce i funkcí Hill-Holder, jež vám usnadní rozjíždění do kopce. Přední mlhovky jsou přizpůsobivé, při určitém úhlu řízení se zapnou automaticky spolu s tlumenými světly. K těmto atraktivním inovacím připočtěte ještě systémy ABS, BAS, EBD a ESP, osvědčené a testované společností Fiat, a navíc ještě i možná méně viditelné, ale co se týče bezpečí stejně důležité, vybavení jako bezpečnostní pásy s dvojitým předpínačem a omezovačem zatížení a připevnění Isofix pro zadní sedadla.
Díky tomu všemu si Punto Evo zasloužilo 5 hvězdiček v hodnocení EuroNCAP, tedy nejvyšší známku pro bezpečí a ochranu pasažérů.