Elegantní a dynamický design, prostorný a pohodlný interiér, obrovský zavazadlový prostor 500 l, nejmodernější technika, to je skutečná limuzína. Dvě bohaté úrovně výbavy a dva motory, které jsou výkonné a zároveň velmi úsporné. Pokud hledáte vůz, který je schopen splnit tyto předpoklady, je jím Fiat Linea. Fiat Linea. Prostor, který mluví za vše.

Prostorný a ergonomicky řešený interiér
Působivý styl se setkává s pohodlím a odráží tak Váš životní styl ve Fiatu Linea.
Od sedaček k pedálům, od palubní desky k loketním opěrkám, všechny prvky interiéru v sobě kombinují estetiku a funkčnost. Prostorný interiér je navržen tak, aby řidič i spolujezdci měli dostatek pohodlí. I dvoumetroví „dlouháni“ se v Linee svezou se vším pohodlím. Ve Fiatu Linea se „dobrým svezením“ rozumí, když řidič i spolujezdci najdou vždy dostatečný prostor, který očekávají, tam, kde to očekávají.
Již při navrhování vozu byl kladen velký důraz na ergonomii, velká péče byla věnována uspořádání a přístupnosti jednotlivých ovládacích prvků. Fiat Linea má tedy nejlepší předpoklady pro to, aby cestujícím poskytl maximální možný komfort.

Vyspělé telematické řešení Blue&Me™
Zařízení Blue&Me™ Fiatu Linea umožňuje plně využít moderní komunikační a hudební technologie přímo ve Vašem voze. Blue&Me™ lze navíc ovládat hlasem bez toho, abyste spustili ruce z volantu nebo se museli jakkoli rozptylovat … Volejte ze svého telefonu připojeného pomocí rozhraní Bluetooth a nechte si nahlas přečíst došlé SMS zprávy. Poslouchejte hudbu dle Vašeho výběru v digitální kvalitě z přehrávače MP3.