Nový Fiat 500 byl navržen v Centro Stile Fiat, vlastním designérském středisku skupiny Fiat Group. Fiat 500 je malý třídveřový automobil 355 cm dlouhý, 163 cm široký a 149 cm vysoký s rozvorem 230 cm. V dubnu 2010 byl vyroben 500 000 vůz v barvě Bílá Funk, což jen nasvědčuje tomu, jak je mezi lidmi po celém světě oblíbený.

Roztomilý, hravý a kompaktní vůz s ladnými tvary

Exteriér
Přední část vozu vychází z charakteristického designu legendárního Fiatu 500 z roku 1957, který po desetiletí brázdil silnice Evropy: kulatá přední světla, ladné tvary, logo Fiat nebo známé “vousy”.
Na boční straně Vaší pozornosti neunikne jemně ubíhající linie, která dodává Fiatu 500 dojem robustnosti.
Zadní části dominuje mohutné chromované držadlo víka kufru připomínající legendární Fiat 500, pod nímž je umístěna registrační značka.
Styl nového Fiatu 500 je doplněn nabídkou čtrnácti barev karosérie – pastelových, metalických nebo perleťových – všechny perfektně sladěné se širokou řadou textilního a koženého čalounění.
Nesmíme zapomenout ani na nesčetné možnosti úprav exteriéru od originálních polepů přes slitinová kola až po stylové a sportovní doplňky.

Interiér
Interiér vozu Fiat 500 je prostředím, ve kterém se budete cítit nejen příjemně, ale i bezpečně. První, čeho si jistě všimnete, jsou roztomile tvarovaná sedadla, především opěrky hlavy. V interiéru byla věnována pozornost každému detailu: Fiat 500 je vybaven řadou moderních a exkluzivních materiálů jako například unikátní kožené čalounění “Frau”.
Chromované doplňky, dvoubarevná sedadla a palubní deska vždy v perfektní harmonii s barvou karosérie, s řadou odkládacích míst a jedinečnými detaily jako je automatický osvěžovač vzduchu. Vše dohromady pak vytváří elegantní a funkční interiér, ve kterém je dostatek prostoru pro příjemný zážitek z jízdy všech 4 cestujících.