Fiat 500 Bicolore

Fiat 500 si před Vánoci oblékl nový kabát. Co na něj říkáte?

Fiat znovu přichází s něčím novým a atraktivním. Letos si pod stromeček nadělil speciální vánoční edici pětistovek Bicolore, které se pyšní úžasnou kombinací bílé a červené barvy laku karoserie. Dvojici barev doplňují detaily, jako jsou chromované kliky dveří a vnější zpětná zrcátka.

Inspirací pro tuto limitovanou sérii se staly kombinace laků na karoseriích amerických automobilů padesátých let minulého století a umělecký směr pop art, který byl velmi populární v letech šedesátých.

Bílá a červená je první kombinací ze série dvoubarevných verzí, které budou na trh uvedeny v nadcházejících měsících.Pětistovka v limitované sérii bílé a červené ve verzi POP s motorem 1.2 69k nabízí 15“ kola z lehkých slitin, elektricky ovládaná okna a chromované lišty v náraznících, rámečky oken, vnitřní kliky dveří, chromovanou koncovku výfuku nebo i proužek na hlavici řadicí páky.

Barva u modelu Fiat 500 však nikdy nebyla pouze otázkou estetiky. Naopak. Je nedílnou součástí celé filozofie produktu, která zahrnuje osobnost, styl a maximální prostor pro individualitu. Přitažlivý model pětistovky již však také dokázal, že se nejedná pouze o super-kompaktní městské auto, ale že nabízí autentickou platformu, na které Fiat Automobiles vystavil celou rodinu vozů s technologiemi a smyslem pro detail, jež si zaslouží i vyšší kategorie vozů.

Charismaticky vánoční červeno-bílá pětistovka je ideální vůz pro ty, kteří se rádi baví, oceňují jedinečný styl a mají smysl pro detail. A věřte, že to není poslední zimní překvapení od Fiatu!