Kupujete-li si svůj úplně první vůz v životě nebo jen přemýšlíte o novém autě, je Fiat 500 ideálním kandidátem. A to hlavně proto, že na vývoji Fiatu 500 se podíleli sami zákazníci a umožnili tak zrod zcela unikátního vozu, který v automobilovém světě nemá obdoby. Fiat 500 nabízí 2 verze, 3 motory a nespočet stylových doplňků: celkem více než 500 000 různých kombinací, aby Váš Fiat 500 mohl být opravdu Váš.
Vyberte si Váš Fiat 500.

Personalizace
Žádný jiný vůz Vám nenabízí takové možnosti, aby se přizpůsobil přesně Vašemu stylu a potřebám, jako nový Fiat 500. Posuďte sami: 16 unikátních polepů karosérie, 8 různých symbolů na boční lišty, 2 kryty kol, výběr ze 10 slitinových kol, mnoho sad krytů klíčků, chromované kryty vnějších zrcátek a speciální automatické osvěžovače vzduchu.
Sečteno a podtrženo, široká řada doplňků a příslušenství pro sportovnější, elegantnější, všestrannější a krásnější vůz. Vytvořte si unikátní vozidlo přesně podle Vašeho vkusu,máte na výběr z více než 500 000 kombinací.

Ekologie
Skvělý zážitek z jízdy s novým Fiatem 500 je o to silnější díky jeho mimořádné šetrnosti k životnímu prostředí.
Hlavním důvodem jsou především motory, které již samozřejmě splňují emisní normuEuro 5. Navíc je Fiat 500 možné doplnit o Start&Stop a ještě více šetřit nejen životní prostředí, ale i vaši kapsu. Užijte si jízdu s novým Fiatem 500 kdykoliv a kdekoliv, nezapomeňte jen respektovat dopravní předpisy!

Vyzkoušejte například nový dvouválcový motor TwinAir s výkonem neuvěřitelných 85 koní a emisemi jen 95 g/km.

Bezpečnost
Ještě nikdy nebyl takto malý vůz natolik bezpečný jako je Fiat 500. Ve standardu je vybaven ABS s EBD, vyšší verze mají i ESP včetně ASR, MSR, HBA a mimořádně praktického systému Hill Holder.
Všechny dostupné verze Fiatu 500 mají standardně sedm airbagů: airbag řidiče a spolujezdce, kolenní airbag řidiče, hlavové a okenní airbagy.
Od malých nehod Vás ochrání parkovací senzory.