Nový, elegantní a krásný. To je Fiat Bravo. Vůz inspirovaný slavnou tradicí italských designérů, vůz plný emocí. Díky motorům T-Jet, MultiAir a MultiJetpředstavuje Fiat Bravo současnou špičku v oblasti výkonů, jízdních vlastností, technologie a bezpečnosti.

Bezpečnost na výbornou
Fiat Bravo byl navržen tak, aby posádce vozu poskytoval maximální úroveň aktivní
i pasivní bezpečnosti. Nabízí až 7 airbagů (včetně kolenního), inovovaný systém Dual Stage Airbag System, tříbodové bezpečností pásy s předpínači na všech sedadlech
či pět aktivních hlavových opěrek. K dispozici jsou již ve standardu systémy aktivní bezpečnosti ABS, BAS s EBD, elektronický stabilizační systém ESP se systémem ASR/MSR a Hill Holder. Fiat Bravo byl vyvíjen za značného přispění vysoce sofistikovaných počítačových systémů, které umožnily provést ohromné množství simulačních nárazů a zkoušek. Díky tomu Bravo hladce absolvovalo nárazový test agentury Euro NCAP a odnáší si jako třetí model značky Fiat v řadě maximální hodnocení 5 hvězdiček.

Mimořádná výbava
Nabídka výbavy Fiatu Bravo je mimořádně široká, tak aby si jej každý mohl přizpůsobit vlastním představám. S ohledem na komfort posádky nabízí Fiat Bravo 3 úrovně klimatizačních systémů, jejichž vrcholem je plně automatická dvouzónová klimatizace s protipylovým filtrem a atermickým čelním sklem. Řízení Vám usnadnídešťový a parkovací nebo světelný senzor, o Vaši bezpečnost během jízdy se postará senzor kontroly tlaku v pneumatikách. Již v základu nabízené autorádio s CD přehrávačem je možné rozšířit o přehrávač MP3 či o speciálně navržené Hi-Fi systémy nabízející akustický výkon až 260 W.