Citroen C5 se nechá charakterizovat jako elegantní, dynamický, luxusní, kvalitní vůz. C5 je velmi komfortní, můžete mít klasické odpružení nebo podvozek Hydractive III, s tímto systémem je velmi pohodlné jezdit. Automobil velmi dobře žehlí nerovnosti, nechá se taktéž nastavit výška vozu a vybrat si z režimu ze, který vám bude v danou chvíli vyhovovat.

Vůz je dispozici jako Citroen C5 Sedan, Citroen C5 Tourer. K Citroen C5 můžete mít například: systém AFIL jenž hlídá zdali řidič neúmyslně neopustil jízdní pruh, bi-xenonové světlomety. U Citroenu C5 můžete vybírat z těchto výbav: Base, Confort, Dynamique, Exclusive. Citroen C5 motory: benzínové motory jsou dva 1.8i 16V; 2.0i 16V naftové motory jsou 4 a to 1.6HDi; 2.0 HDi; 2.2 HDi 16V; 2.7 HDi V6.

Citroen C5 rozměry: délka 4779mm, šířka 2096mm, výška 1451mm/1458mm.

Citroën C5 je víc než jen okouzlující sedan nebo prodloužený Tourer, Citroën C5 je především… Citroën. Věrnýtradici inovace, která je pro značku s lomenými šípy typická, v oblasti designu i moderních technologií, pyšníse Citroën C5 výrazným charakterem i osobností stejně jako moderními a šarmantními liniemi. Při pohleduzepředu dokládají nesporný charakter limuzíny nejen široká maska chladiče, ale i prodloužené světlomety.Půvabná křivka karoserie sestupující k elegantní zádi jen dokládá celkový dojem velkoryse řešeného a přívětivého prostoru. Citroën C5 je na silnici jako doma, neochvějně polyká kilometry, jeho terénem je celý svět a jízdaje jeho vášní. Rád se s Vámi o svou vášeň podělí! Nenechte se pobízet…

Neváhejte a usaďte se pohodlně za volant. Citroën C5 byl navržen tak, aby předvídal Vaše potřeby a plnil Vašeočekávání a aby Vám nabídl ničím nekalenou radost z řízení a neobyčejný jízdní komfort. Všechny ovládací prvky jsoujednoduše dostupné a jejich použití je zcela intuitivní. Nezbytné jízdní informace nebo údaje navigace máte stále nadosah ruky a v zorném poli. Oddejte se tedy zcela řízení a nechte se unášet na vlně technologických inovací.

Velký barevný displej 7“ systémuNaviDrive umožňuje zobrazenípřesné polohy vozidla i z ptačíperspektivy. Systém NaviDrive zahrnuje nejen satelitní hlasovou navigaci s integrovanou mapou Evropy,GPS a telefon GSM, ale i pevný disko kapacitě 30 GB, z nichž 10 GB jepomocí funkce juke-box vyhrazenok uložení skladeb lahodícím Va-šemu sluchu.