Luxusní dojem, to je doména vozu Audi A6. Velká přední maska a zadní světla s led diodami jsou velmi efektní. Motory určené pro 6tkovou řadu jsou silné, dynamické a efektivní. A6 nabízí širokou základní výbavu.
A6 je k dispozici v provedení: Audi A6, Audi A6 Avant, Audi A6 allroad quattro. Samozřejmostí je přítomnost pohonu 4×4 Audi Quattro. Kdo potřebuje skutečné terénní auto, vybere si Audi Q7.

Nová generace Audi A6, velmi úspěšného zástupce ingolstadtské značky v kategorii manažerských vozů, přijde na trh začátkem roku 2011. Velká limuzína přináší ve všech oblastech konstrukce inovativní technická řešení, například lehkou karoserii, sportovní podvozek a velký výběr nových asistenčních a multimediálních systémů. Široká je i nabídka motorů a převodového ústrojí.

Design nového Audi A6 vyjadřuje atletické vlastnosti a eleganci. Limuzína je 4,92 metru dlouhá a 1,87 metru široká, ale jen 1,46 metru vysoká, takže se může pochlubit nejsportovnějšími proporcemi ve své třídě. Celkový dynamický dojem vytváří dlouhá kapota motoru, napjatý oblouk nízké střechy a výrazné linie na bocích.

Charakteristickým prvkem prostorného interiéru je ozdobná lišta, jejíž oblouk obklopuje řidiče a spolujezdce na předních sedadlech. Elegantně zakřivená přístrojová deska staví řidiče do centra vnitřního prostoru. Všechny detaily v interiéru dokumentují péči, s níž Audi své vozy vyrábí. Veškeré materiály, mezi něž patří i nová dýha z vrstveného dřeva, jsou pečlivě vybrány a zpracovány. Na přání mohou být sedadla vpředu vybavena masážní a ventilační funkcí, zatímco speciální paket „Ambiente“ osvětlení rozzáří interiér mnoha drobnými zdroji světla.